Populer Ürünler
Ziyaretci Sayacı
00330188
Günlük Ziyaretçi 51
Toplam Ziyaretçi 330188
Günlük Tıklama 1379
Toplam Tıklama 2401214
Online Ziyaretçi 3

Petrol Şaka Boyası Varilde

Petrol Şaka Boyası Varilde
Petrol Şaka Boyası Varilde Petrol Şaka Boyası Varilde Petrol Şaka Boyası Varilde Petrol Şaka Boyası Varilde Petrol Şaka Boyası Varilde Petrol Şaka Boyası Varilde
Ürün Kodu: Jel petrol
Stok Durumu: 20
Fiyatı: 45.00TL
Miktar:     ya da   A.Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

BARREL SLİME PETROL FIÇISI
50 Gr.

Petrol fıçısının içerisinde petrol görünümünde, petrol kıvamında, kokusuz bir madde vardır. Madde NOn-Toxic sağlığı zararsız bir çeşit jel maddedir.
Fıçının içerisindeki madde ile her yere siyah lekeler yapabilir, elbiseleri, koltukları ve diğer eşyaları petrol bulşamış gibi simsiyah lekelerle kirletebilirsiniz. Maddenin özelliği aslında hiçbir leke veya iz yapmadan tekrar sürüldüğü yerden çıkarilebilmesidir.
Kirlettiğiniz bir elbiseyi düşünelim. Değerli bir elbisenin bu şekilde lekelenmesi elbise sahibini çok üzecektir. Ürünü bilmeyen bu lekenin temizlenebileceğini de bilemez. Sizin yapacağınız maddenin bir köşesinden tutarak elbise üzerinden kaldırmaktır. Hiçbir leke, koku, nem bırakmadan kolayca hertürlü yüzeyden çıkartılabilir.
Fıçı içerisindeki ürünün tümünü birkerede kullanmanıza gerek yoktur. Tümü çok büyük bir leke bırakır. Küçük parçalar halinde kullanabilirsiniz. Kullandığınız maddeyi fıçı içerisinde saklarsanız defalarca kullanabilirsiniz. Oda sıcaklığında ve fıçının kapağı kapalı olarak saklayınız.

*ÜRETİCİ: Barrel slime
*RENK: Siyah
*MATERYAL: jel sıvı
*FIÇI YÜKSEKLİK: 5 cm.
*FIÇI ÇAP: 4 cm
*AĞIRLIK: 50 gr

Petrol Slim Barrel

Sulu şaka ürünü olan bu ürün gerçekten orjinal bir şaka
Petrol şeklinde jöle kıvamında akıcı bir şaka aleti olan bu ürün ele yapışmış gibi oluyor ama elden akıp gidiyor.Elbiseye veyahut halı kanape gibi yüzeylere yapışmış gibi oluyor ama yapışmıyor.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Şaka Oyunları-Sihirbaz ilizyon Malzemeleri © 2013 - Powered by Sihirbaz Malzemeleri